Поліцейські – це люди, які взяли на себе відповідальність за безпеку інших. Від вас залежить захист прав та інтересів громадян, ведення боротьби із злочинністю, забезпечення громадської безпеки.

Сьогодні Ви з честю виконуєте свій службовий обов’язок, охороняєте життя та спокій мешканців громади, які вірять, що у виконанні своїх обов’язків представники поліції будуть справедливі, нетерпимі до проявів корупції.

У час повномасштабного воєнного вторгнення росії на територію України ви пліч-о-пліч із іншими сміливцями стоїте на захисті нашої держави - її суверенності, цілісності та незалежності. Боролися і продовжуєте боротися за Україну.

Від імені депутатського корпусу міської ради, її виконавчого комітету вітаю усіх, хто працює у цій відповідальній сфері. Успіхів вам у щоденній професійній діяльності, міцного здоров’я, родинної злагоди, професійного зростання.

Пам’ятайте, Ваш головний ресурс - це не зброя, машини, системи стеження, а довіра жителів громади. Ваше завдання - це служіння громаді, а громада оцінить вашу працю щирою повагою.

Міський голова Микола Карапетян