До Дня Національної поліції України, який, згідно з Указом Президента України, відзначається щорічно, 4 липня, в Радивилівському відділенні поліції відбулись урочисті заходи. Голови Радивилівської міської, Крупецької та Козинської сільських територіальних громад нагородили кращих правоохоронців різних підрозділів поліції.

У вітальних зверненнях до тих, хто стоїть на захисті громадської безпеки, було зазначено: бути поліцейським це означає працювати в інтересах суспільства, повсякчас бути на варті законності й порядку, боротися з проявами злочинності.

Вручаючи почесні грамоти та цінні подарунки від міської ради, Радивилівський міський голова Микола КАРАПЕТЯН підкреслив - заслуговують на повагу всі поліцейські, які гідно виконують свій громадянський та професійний обов'язок, демонструючи хороші результати у питаннях захисту прав та інтересів громадян.

Головний ресурс поліцейського це довіра громадян, наголосив міський голова.

Він щиро подякував усім правоохоронцям Радивилівщини за злагодженість дій, розуміння і підтримку, підкресливши, що разом з місцевим самоврядуванням поліцейські працюють на спільний результат - безпеку жителів територіальної громади.