У РАДИВИЛОВІ ВІДСЬОГОДНІ РОЗПОЧАЛА РОБОТУ СУЧАСНА ПОЛІЦЕЙСЬКА СТАНЦІЯ.

ЦЕ ВЖЕ ДРУГА У ГРОМАДІ. ПЕРША ВІДКРИЛАСЬ У С.БАТЬКІВ НЕМИРІВСЬКОГО СТАРОСТИНСЬКОГО ОКРУГУ У 2020-му РОЦІ.

- Відкриття ще однієї поліцейської станції – важливий крок у покращенні безпекового середовища. Це також запорука відкритості та доступності поліцейських послуг для кожного нашого мешканця. Адже поліцейський, який обслуговує дану територію, добре знає людей, розуміє їх потреби і вчасно приходить туди, де потребують його допомоги професійними діями, рішеннями, порадою чи підтримкою, - зазначив під час огляду поліцейської станції в м.Радивилів очільник територіальної громади Микола КАРАПЕТЯН.

Почесними гостями на відкритті поліцейської станції стали Всеволод ПЕКАРСЬКИЙ, начальник Дубенської районної військової адміністрації, Руслан СТРЕЛЬБІЦЬКИЙ, заступник начальника ГУНП в Рівненській області, Сергій САВРАН, начальник Дубенського райвідділу поліції, Юрій СЕМЕРЕНКО, начальник відділення №2 (м.Радивилів) Дубенського РВП.

Радивилівська міська рада активно сприяла створенню цієї поліцейської станції, зокрема, за кошти міського бюджету було проведено належну підготовку приміщення, встановлено оргтехніку, меблі, облаштовано кабінет, підведено системи відео спостереження.

Вище поліцейське керівництво області відзначило, що в Радивилові створено комфортні умови для виконання професійних обов’язків працівниками поліції у новій поліцейській станції.

А налагоджені стосунки між поліцією і громадою, турбота про людей є запорукою зміцнення правопорядку і спокою на території.

У новій поліцейській станції міста нестимуть службу із забезпечення громадського порядку на його території два дільничних офіцери поліції – Василь МАРКОВИЧ та Петро ХОДОРЧУК. Основні їх функції - своєчасне реагування на звернення людей, запобігання вчиненню правопорушень, це,зокрема, і патрулювання та протидія крадіжкам.

Дільничні поліцейські працюватимуть для того, щоб люди завжди мали підтримку, відчуття захищеності, могли звернутись до них за допомогою у будь-яких складних ситуаціях.