Зокрема про те, що під час сигналу «повітряна тривога», усі торговельні заклади припиняють роботу та зачиняються на той час, доки не буде дано «відбій» тривоги.

У зв’язку зі збройною агресією російської федерації проти України, збільшенням обстрілів цивільних об’єктів, об’єктів із масовим перебуванням людей та об’єктів критичної інфраструктури, у Радивилівській міській раді відбулось обговорення алгоритму дій у випадку повітряної тривоги (ракетної небезпеки) та оповіщення населення з метою подальшого оперативного укриття у захисних спорудах.

Відбулась відео селекторна нарада за участю, зокрема, фахівців служби державної служби із надзвичайних ситуацій Рівненщини, які надали компетентні роз’яснення, як діяти цивільному населенню у військовий час.

Основну увагу зосередили на найбільш небезпечних видах вогневого ураження під час воєнних дій, в результаті чого можлива велика кількість випадкових жертв серед населення, і про правила, які допоможуть вберегти життя.

Відео селекторна нарада об’єднала на одній діалоговій платформі як представників органів місцевого самоврядування, так і суб’єктів господарювання, що експлуатують об’єкти із масовим перебуванням людей в Рівненській області.

На актуальні питання роз’яснення надали Сергій ПОДОЛІН, перший заступник голови ОДА, Юрій КОРЕЦЬКИЙ, начальник ГУ ДСНС України в Рівненській області, Володимир СИНІЦЬКИЙ, начальник управління організації реагування

на надзвичайні ситуації та цивільного захисту ГУ ДСНС у області, Юрій МАЙСТРОВ, заступник начальника відділу організації заходів цивільного захисту ГУ ДСНС України у області, Андрій МЕЛЬНИЧЕНКО, заступник начальника управління – начальник відділу збору інформації та оповіщення управління цивільного захисту департаменту цивільного захисту та охорони здоров’я ОДА.