За рішенням уряду Ощадбанк став уповноваженим банком нової державної програми «єРобота» за напрямом надання українцям безповоротних грантів до 250 тис. грн для запуску нового або розвитку діючого бізнесу.

Програма стартує 1 липня 2022 року. Саме з цієї дати всі бажаючі зможуть подати заявку з бізнес-планом щодо створення або розвитку власної справи до відділень Ощаду. Наразі розробляється можливість подання заявок й через портал Дія. Учасником програми може стати будь-який українець (фізична особа) або юридична особа.

За рахунок гранту від держави в розмірі до 250 тис грн. підприємець або юридична особа зможуть:

- придбати обладнання,

- оплатити сировину та матеріали,

- здійснити часткову оплату оренди.

В разі створення одного або двох робочих місць на період більше 3 років та сплати податків за цей період грант не повертається.

Після розгляду проєкту в разі його відповідності критеріям програми грантові кошти буде перераховано на окремий рахунок здобувача гранту в Ощадбанку. Рішення про надання гранту прийматиметься Державною службою зайнятості.

Додаткові деталі програми «єРобота» буде оприлюднено пізніше.