СЛУЖБА ДІЛЬНИЧНИХ ОФІЦЕРІВ ПОЛІЦІЇ, ЩО ПОКЛИКАНА ПЕРШОЮ РЕАГУВАТИ НА БЕЗПЕКОВІ ЗАПИТИ НАСЕЛЕННЯ ТА ЗАБЕЗПЕЧУВАТИ ГРОМАДСЬКИЙ ПРАВОПОРЯДОК, СЬОГОДНІ ВІДЗНАЧАЄ СВОЄ ПРОФЕСІЙНЕ СВЯТО.

З цієї нагоди у відділення поліції міста Радивилова привітали колектив дільничних поліцейських, який представляє частину правоохоронних органів, найбільш наближену до людських проблем та негараздів.

- Ваша професія потребує постійного вміння оперативно вирішувати будь-які конфліктні ситуації, виявляти стійкість та професіоналізм у повсякденному розв’язанні проблемних питань жителів нашої громади, завдяки чому утримується стабільність у безпековій ситуації в межах нашої громади, - зазначив у своєму вітанні Радивилівський міський голова Микола КАРАПЕТЯН, який з нагоди свята вручив сектору дільничних офіцерів поліції Радивилівського відділення поліції комп’ютерну техніку, а також - Почесні грамоти Радивилівської міської ради офіцерам поліції, які сумлінно забезпечують громадський правопорядок на території міста.

Почесні грамоти та цінні подарунки дільничні офіцери отримали також від керівництва Козинської та Крупецької територіальних громад.

З нагоди професійного свята дільничним офіцерам бажали міцного здоров’я, відповідальності та виваженості під час забезпечення прав і свобод людини, надання у межах своїх повноважень правової, соціальної допомоги та інших послуг населенню.

Адже дільничний – це універсальний поліцейський, недарма професія дільничного офіцера вважається однією з найвідповідальніших та найважчих. На плечах дільничних офіцерів поліції лежить відповідальність за безпеку громади на довіреній дільниці. Значний відсоток правопорушень розкрито завдяки їхньому професіоналізму. Цілодобово, без вихідних дільничні офіцери приходять туди, де потребують їхньої допомоги.

У відділенні поліції№2 Дубенського районного відділу поліції (м.Радивилів) цю нелегку службу виконує колектив дільничних офіцерів поліції – начальник сектору – капітан Ігор ДЕМЧИШИН, старший дільничний офіцер поліції – капітан Василь МАРКОВИЧ, дільничні офіцери - лейтенант Ольга ДРАНОВСЬКА, лейтенант Руслан БІЛЕЦЬКИЙ, старший лейтенант Василь ДМИТРУК, старший лейтенант Назар КОСТІВ, лейтенант Петро ХОДОРЧУК.

За максимальну самовіддачу при виконанні службових обов’язків, у день професійного свята дільничних офіцерів поліції Радивилівщини привітав і начальник відділення поліції№2 Дубенського районного відділу поліції (м.Радивилів), полковник поліції Юрій СЕМЕРЕНКО.