У непростих воєнних реаліях відзначають цьогоріч свій святковий день в календарі лікарі, фельдшери і медсестри, водії «Швидкої допомоги», санітарки і лаборанти, всі ті, хто дбає про охорону здоров'я жителів нашої громади.

В умовах воєнних викликів, реформування галузі медицини, людям в білих халатах працюється дуже непросто. Однак колектив місцевих медпрацівників з тією ж високою відповідальністю та професіоналізмом рятує життя людей, лікує від хвороб, веде профілактичну роботу.

За вірність професії, яка не знає свят і вихідних, вимагає великого терпіння, мужності, душевної чутливості, радивилівським працівникам медичної галузі сьогодні висловлювали подяку керівники району й територіальної громади: міський голова Микола КАРАПЕТЯН, начальник Дубенської РВА Всеволод ПЕКАРСЬКИЙ, голова Дубенської районної ради, заслужений лікар України, кандидат медичних наук Віктор КОВАЛЬОВ.

З цієї нагоди в актовій залі КНП «Радивилівська міська центральна лікарня» відбулись короткі урочистості. Місцевих медиків до професійного свята нагородили почесними грамотами районної та міської рад, квітами та грошовими концертами.

У своєму вітанні Віктор КОВАЛЬОВ зазначив, що охорона здоров’я Радивилівщини це гарний приклад активного розвитку медичної галузі на місцях.

- Зроблено в цьому напрямку багато, зокрема – поповнився автопарк лікарні, з’явилось нове сучасне обладнання. Усе це вдосконалює роботу лікарів у медичному обслуговуванні населення. Значний внесок в таку позитивну динаміку робить місцева влада, за що принагідно хочу висловити глибоку подяку голові територіальної громади, - підкреслив Віктор КОВАЛЬОВ.

Міцного здоров’я колективу, який щодня бореться за здоров’я всього населення, - побажав у своєму зверненні очільник Дубенської РВА Всеволод ПЕКАРСЬКИЙ.

-У час війни наші лікарі виконують непрості задачі, в тому числі і у складі Збройних Сил України. Це ті виклики, з якими їм непросто справлятися, але вони роблять це з повною самовіддачею, - наголосив Всеволод ПЕКАРСЬКИЙ, побажавши усім лікарям миру, благополуччя, стійко триматися у медичному строю аж до Перемоги.

У медицині немає другорядних професій. Від кожного, хто в лікарняному колективі, його знань та самовіддачі, залежить життя людей. Саме тому так важливо підтримувати галузь охорони здоров’я на належному рівні, знаходити для цього фінансову можливість навіть у найважчий час. Про це у своєму вітальному слові зазначив Радивилівський міський голова Микола КАРАПЕТЯН. Він наголосив: аби колектив місцевих медпрацівників – колектив справжніх професіоналів – і надалі міг на належному рівні дбати про здоров’я пацієнтів і рятувати людські життя, лікарню продовжать розвивати та оснащувати ефективним діагностичним устаткуванням. Щоби жителі громади мали можливість отримувати максимально широкий і якісний спектр медичних послуг на місцевому рівні.

За вагомий внесок у розвиток галузі охорони здоров’я колективу медиків Радивилівської міської центральної лікарні висловив подяку її багаторічний очільник – Федір СТЕЦЮК. Він відзначив позитивну тенденцію вдосконалення матеріально-технічної бази медзакладу. Зауважив, що до кінця року розглядається перспектива встановлення тут дороговартісного діагностичного обладнання, до того ж, лікарня працює над потенційним збільшенням кількості пакетів медичних послуг на договірних умовах з Національною службою здоров’я України.

Від профспілкової організації медичних працівників Федір СТЕЦЮК урочисто відзначив співробітників КНП «Радивилівська міська центральна лікарня»; святкові вітання, грамоти, квіти вручили також медпрацівникам КНП «Радивилівський центр ПМСД».