В РАДИВИЛОВІ СТАРТУВАЛА СЕРІЯ ТЕМАТИЧНИХ ТРЕНІНГОВИХ ЗАНЯТЬ З НАЙМОЛОДШИМИ.

У приміщенні молодіжного простору ГО «Ідея» радивилівська психологиня Наталя Луцюк сьогодні провела першу зустріч із дітьми, в тому числі і з тих родин, які евакуювались з-під російських обстрілів і тепер проживають на території громади.

Мета тижневих тренінгових занять — психологічне розвантаження діток молодшого шкільного віку, зняття їх психоемоційного напруження, зниження рівня тривоги.

За цей час організаторка та ініціаторка тренінгових занять Наталя Луцюк ставить завдання сформувати позитивне мислення в наймолодших, хто постраждав від війни, зміцнювати їх віру в себе, свої сили та у краще майбутнє.

Перша зустріч була сфокусована на знайомстві, оскільки це дуже важлива стадія у формуванні первинної довіри та безпеки. Діти з великим зацікавленням освоїлись на локації, в якій будуть працювати далі.

В наступні дні, як зазначила психологиня-організаторка, їх чекають різноманітні корисні кейси, заняття з розряду арт-терапії, діалоги, аби вони отримали психологічне розвантаження від пережитих потрясінь і максимально ефективно за цей час стабілізували свій емоційний стан.