За підсумками п’яти місяців 2022 року до місцевих бюджетів Радивилівської, Козинської та Крупецької громад від підприємців та підприємств, які працюють за спрощеною системою оподаткування, надійшло 11,7 млн гривень єдиного податку. В порівнянні з минулорічними показниками загальна сума єдиного податку зросла на 1,7 млн гривень, або 17,6 відсотків.

Найбільшу суму надходжень єдиного податку до бюджетів громад сплатили підприємці-фізичні особи, які працюють в умовах спрощеної системи оподаткування, їх внесок – 8 млн гривень. Юридичні особи спрямували до місцевого бюджету 964,1 тис гривень єдиного податку. За цей же час сільськогосподарські товаровиробники поповнили бюджет на 2,7 гривень єдиного податку.

Сумлінно сплачуючи єдиний податок до місцевих бюджетів, тим самим платники забезпечують життєдіяльність  територіальних громад.На діючий бізнес сьогодні лягає велика відповідальність – бути захисником економічної стабільності рідного краю та держави, забезпечувати їх фінансову спроможність. Адже кожен своєчасно та в повному обсязі сплачений податковий платіж – це посильний внесок суб’єктів підприємництва у перемогу нашої країни над агресором

Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX»