Одним із основних джерел наповнення місцевих бюджетів є податок на доходи фізичних осіб. Сплачуючи його, наші краяни дбають про добробут територіальних громад.

За підсумками п’яти місяців 2022 року платники Радивилівської, Козинської та Крупецької громад спрямували до бюджетів 64,6 млн грн податку на доходи фізичних осіб. Порівняно з відповідним періодом минулого року, надходження даного платежу зросли на 5,3 мільйони гривень .

Із загальної суми даного податку місцеві скарбниці отримали 51 млн гривень, що перевищує минулорічні показники на 6,5 млн гривень. До державного бюджету платники перерахували 13,6 мільйони грн податку на доходи фізичних осіб.

Сумління кожного працедавця - головний чинник, що сприяє надходженню податку на доходи фізичних осіб до бюджетів усіх рівнів. Платники податків продовжують сумлінно перераховувати податки, підтримуючи нашу державу у складний воєнний час. Окрім того, саме легальне працевлаштування передбачає визначені законом соціальні гарантії найманому працівнику у випадку втрати працездатності чи виходу на пенсію.

Саме зараз кожен, хто раніше отримував доходи, але не повною мірою сплачував податки, має законні підстави легалізувати набуті активи.

Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX»