Оптовий ринок сільськогосподарської продукції «Шувар», що знаходиться у місті Львів і є найбільшим агропродовольчим хабом західної України ( тут реалізовується більше 1 млн. тонн продуктів харчування та сільськогосподарської продукції в рік), пропонує умови для швидкої реалізації виробленої аграріями сільгосппродукції.

Військова агресія російської федерації, через яку на частині території України неможливо вирощувати сільськогосподарську продукцію, стала загрозою продовольчій безпеці нашої держави. Тому забезпечення населення продовольством у великій мірі залежатиме від результатів роботи аграріїв західних областей України.

Значне нарощування обсягів виробництва сільськогосподарської продукції, у свого чергу, породить потребу у зберіганні, логістичних послугах, забезпеченні належного ветеринарно- санітарного контролю, збуту кінцевому споживачу, тощо.

Відповідно до Закону України «Про оптові ринки сільськогосподарської продукції» від 25.06.2009 року N 1561-VI серед основних напрямів діяльності оптових ринків сільськогосподарської продукції як частини агропромислового комплексу є сприяння прискореному просуванню с/г продукції від виробника до кінцевого споживача та в одержанні прибутку; забезпечення концентрації сільськогосподарської продукції у визначеному місці, здійснення ветеринарно-санітарного контролю та нагляду, та інші.

ТзОВ «Ринок сільськогосподарської продукції «Шувар», якому наказом Міністерства аграрної політики України Ns560 від 15.09.2010 року надано статус оптового ринку сільськогосподарської продукції, знаходиться у місті Львів на проспекті Святого Івана Павла ІІ. 4-Б є найбільшим агропродовольчим хабом західної України, через який реалізовується більше 1 млн. тонн продуктів харчування та сільськогосподарської продукції в рік. Відтак, в умовах розриву логістичних ланцюжків рітейлових мереж сходу і півдня України, дефіциту пального, та, з урахуванням «короткого плеча» доставки від виробника до місця збуту, ринок «Шувар» можна розглядати як одне з найоптимальніших місць для швидкої реалізації сільгосппродукції, виробленої аграріями.

Ринок сільськогосподарської продукції «Шувар», оминаючи спекулятивну складову у формі перекупників, створює найкращі умови для збуту сільгосппродукції кінцевому споживачу, а також надає інші послуги,виходячи з індивідуальних потреб та можливостей кожного сільгоспвиробника.

У тому числі - допомогу в придбанні паливно-мастильних матеріалів для доставки продукції на ринок «Шувар».

За більш детальною інформацією звертайтесь за телефонами: 0938764817 - Андрій Мельничук, 0993275097 - Тетяна Попович