Не лише допомога, але і комунікативна підтримка є важливою складовою в роботі із внутрішньо переміщеними особами, які постраждали від війни і змушені були шукати прихистку в різних куточках України.

Основні питання, які турбують евакуйованих з регіонів бойових дій громадян, обговорили під час спільного виїзного засідання у старостинські округи керівники структурних підрозділів міської ради та представники державних служб та установ.

Минулої п'ятниці, 27 травня, до діалогу  із вимушеними переселенцями у старостинських округах Радивилівської міської ради долучились керівник ЦНАП Радивилівської міської ради Марія Пастух, директор Радивилівської філії Рівненського обласного центру зайнятості Ярослав Довгаль, керівник Радивилівського бюро безоплатної правової допомоги Марія Поволоцька та представник благодійного фонду "Право на захист" Юрій Патиківський.

Були надані грунтовні роз'яснення щодо отримання соціальної допомоги від громади та держави, порушувалися питання надання статусу безробітного, обговорено питання працевлаштування внутрішньо перемішених осіб, представництво їх інтересів в органах державної влади та судах, відновлення втрачених документів, подачі заяви про зруйноване або пошкоджене майно тощо.

Організація цих зустрічей є важливим кроком на шляху  об’єднання зусиль та налагодження комунікації для підтримки внутрішньо переміщених осіб; юридичного супроводу.

Завдяки безпосередній можливості з перших уст донести важливу інформацію зможемо допомогти ще більшій кількості українців в цей важкий час.