У цей складний час потреба моральної підтримки вимушеним переселенцям є вкрай актуальною. Дорослі та діти, які перебувають у гострому стресовому стані, потребують нашої допомоги.

Усвідомлюючи таку важливу необхідність, вимушено переміщені громадяни, які постраждали від війни і тепер отримали прихисток у Радивилівській територіальній громаді, неодноразово були залучені до різноманітних акцій, тематичних подій, заходів.

Адже людина створена соціальною. Тому всі потребують спілкування і перебування в соціумі.

Черговий захід у центральній міській бібліотеці, влаштований для вимушених переселенців Радивилівською організацією «Живи на повну» та молодіжною радою «Ідея», яка діє при відділі освіти, культури, туризму, молоді та спорту міської ради, дав змогу постраждалим у війні сім’ям на якийсь момент відволіктися від переживань, отримати корисні поради та базові рекомендації, як оптимізувати життєві сили і, попри важкість подій, планувати своє майбутнє.

Наймолодших учасників зустрічі залучили до розваг з аніматорами, розмальовування аквагримом, що значно підняло настрій дітворі, допомогло їм знову відчути безтурботні і радісні емоції дитинства.