Протягом січня-квітня 2022 року до місцевих бюджетів Радивилівської, Козинської та Крупецької громад суб’єкти господарювання, які перебувають на спрощеній системі оподаткування сплатили 9,2 млн грн. єдиного податку.  Приріст до аналогічного періоду минулого року – 968,7 тис грн або 11,7 відсотків.

Понад 64 відсотки надходжень від єдиного податку становить сума, перерахована приватними підприємцями. Упродовж чотирьох місяців цього року вони спрямували до місцевих скарбниць 5,9 млн грн, що на 1,2 млн грн більше, ніж торік.

Від суб’єктів господарювання, які перебувають на фіксованому податку, а це четверта група спрощеної системи оподаткування, до бюджетів надійшло 2,5 млн грн єдиного податку.

Юридичні особи поповнили бюджети територіальних громад, сплативши 761,8 тис грн єдиного податку, що перевищує минулорічні показники на 110,8 тис гривень.

На діючий бізнес сьогодні лягає велика відповідальність – бути захисником економічної стабільності рідного краю та держави, забезпечувати їх фінансову спроможність. Адже кожен своєчасно та в повному обсязі сплачений податковий платіж – це посильний внесок суб’єктів підприємництва у перемогу нашої країни над агресором.