ЦЬОГОРІЧНИЙ ДЕНЬ МІСТА РАДИВИЛОВА ВИПАДАЄ НА ЧАС ПОВНОМАСШТАБНОЇ ВІЙНИ РОСІЇ ПРОТИ УКРАЇНИ. 

В мирний час у такі свята, як День міста, кожен відчуває себе важливою частиною творення його живої історії. Тому цей дань завжди всіма очікуваний і хвилюючий.

Кожного року дотепер наша радивилівська громада докладала всіх зусиль, аби гідно відзначати річниці від першої писемної згадки про рідне місто в історичних джерелах. Наче одна велика сім’я, жителі Радивилова, всієї територіальної громади, збирались на центральному майдані Незалежності, на повноцінне святкування. Ми були частиною спортивних, мистецьких і урочистих заходів, де вкотре переконувались, що древній та сучасний Радивилів - місто особливої атмосфери і колориту. Тут народжуються і зростають покоління талановитих і працелюбних людей, які в усі часи вкладали на користь рідного міста працю розуму, рук, тепло серця. Як єдина і велика сім’я, вміємо працювати, вміємо і відпочивати, прагнемо створювати зручні й комфортні умови для нашої громади, покращувати благоустрій та розбудовувати наше місто. 

Ця жорстока війна з російськими окупантами, що триває на рідній землі, внесла трагічні корективи. Змінила, але не перекреслила наші мирні плани. 

Поки існує загроза повітряної тривоги в українських містах, доки гинуть у боях за свободу і незалежність країни мужні її захисники, з міркувань безпеки і моралі - не на часі організовувати будь-які святкові заходи. 

Попри все, віримо, що на вулицях нашого рідного міста, з його славною історією і сучасними соціальними здобутками, ще будуть красиві і радісні свята. 

Після Великої Перемоги, після того, як останній окупант назавжди покине нашу благословенну землю! А до тих пір, з вірою у Перемогу, - ми живемо, працюємо, боремося. 

Хай вогонь свободи ніколи не згасає в наших серцях!

Бажаю всім міцного здоров'я, віри й незламності духу в цей надскладний час. Тепер усі разом маємо тільки нарощувати сили, об’єднуватися у любові до нашого міста, працювати і жити для його добробуту, допомагати тим, хто цього потребує. Божого заступництва і натхнення на шляху вперед, до нових вершин та звершень нашого міста, громади, на славу й задля процвітання вільної й незалежної України!

Хай живе і квітне наш рідний Радивилів під мирним небом України! 

Хай суспільна злагода, взаємна повага та довіра стануть нам на поміч

 в розбудові та незламній боротьбі за Перемогу.

 

 

З повагою, 

Радивилівський міський голова Микола Карапетян