Патріотичним виступом митці сцени Радивилова привітали із сьогоднішнім весняним святом всіх, хто носить Богом дане ім'я - МАМА.

Цей День матері особливий, наскрізь - тривожний.

Бо обпалений війною.

Тож творча ініціатива була спрямована, передусім, задля допомоги українським військовослужбовцям та підтримки матерів, чиї сини і доньки зараз мужньо боронять Батьківщину. За кожним солдатом, кожним офіцером, кожним українським воїном стоїть водночас сильна і тендітна жінка – мама, яка ростила. І лише героїчна жінка, незважаючи на біль, тривогу і ризик, зрозуміє і підтримає свою дитину. Українські матері - справжні Героїні, а тому заслуговують, щоб жити і ростити дітей під мирним небом.

В концертній програмі взяли участь дитячі колективи Радивилівського міського Будинку культури, ансамблі викладачів Радивилівської школи мистецтв, духовий оркестр міського Будинку школяра. Талановите виконання, помножене на любов до всього рідного, українського, резонувало справжністю, високою емоційною відвертістю.

Багато хто у залі не стримував сліз, настільки великий відчуваємо біль через жахливу війну, розв'язану рф проти українського народу.

У фінальному номері всі учасники концерту вийшли на сцену під пісню-молитву "Боже, Україну збережи" Тараса Петриненка.

Доки тривав концерт, глядачі активно наповнювали благодійну скриньку. Отримані кошти спрямують для потреб ЗСУ. Адже саме завдяки незламності, силі й мужності українських захисників, російські окупанти увесь цей час отримують жорстку відсіч. Україна вистояла і продовжує боротьбу за Перемогу.

Хвилиною мовчання багатолюдний зал вшанував світлу пам'ять полеглих захисників - Героїв сучасності.

Їх життя обірвалось у жорстоких боях з ворогом за можливість тисячам українських матерів бачити, як розквітає весна на Батьківщині, молитися за її мирне небо і щасливе майбутнє своїм дітям.