Вічна пам'ять усім загиблим в роки Другої Світової війни...

Мільйони страчених життів, скалічених доль, закатованих душ: в Радивилівській громаді сьогодні вшанували пам'ять тих, хто загинув, обороняючи рідну землю, захищаючи світ від нацизму.

Керівництво територіальної громади, голова радивилівської ветеранської організації, представники правоохоронних органів, бійці місцевого підрозділу державної служби із надзвичайних ситуацій та військові Радивилівського підрозділу Дубенського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки провели спільну меморіальну акцію.

У День пам'яті та примирення поклали квіти та вінки до братських могил на міському Меморіалі Слави та до пам'ятників воїнів-захисників, полеглих в роки Другої Світової .

Традиційною хвилиною мовчання віддали шану тим, чиї життя обірвались у боротьбі з нацизмом, а також пам'яті усіх жертв Другої Світової.

На її фронтах, у концтаборах, каральних операціях, за різними оцінками, загинули близько 10 мільйонів наших співвітчизників.

Такою була жахлива ціна перемоги.

Наша совість велить нам не залишати поза увагою братські могили і пам'ятники, місця масових розстрілів на території нашого міста, громади та району.

Подвиг українського народу, його внесок у перемогу в Другій Світовій війні ніколи не зітреться з людської пам'яті.