Четверо з госпіталізованих пацієнтів у стані середньої тяжкості зараз перебувають у травматологічному відділенні лікарні. Вони забезпечені медикаментами, для їхнього одужання місцеві лікарі роблять все необхідне.

Ще одна пацієнтка вчора була переведена в лікарню м.Житомир, де вона проживає. На цей час вдалось вийти на зв'язок із родичами постраждалих. Дехто з них уже прибув у Радивилів.

Пасажирам трагічного рейсу, які вижили і зараз перебувають на лікуванні в Радивилівській ЦМЛ, зібрали речі першої необхідності, одяг. Потреби постраждалих у автотрощі, яким надають допомогу у медзакладі Радивилівської територіальної громади, міський голова Микола Карапетян взяв під особистий контроль.

Нагадаємо, 3 травня близько 19:20 на автодорозі "Київ-Чоп" в с.Ситне, що неподалік Радивилова, сталась смертельна ДТП, яку вже назвали наймасштабнішою за останнє десятиліття. На автодорозі Київ-Чоп зіткнулися бензовоз, мікроавтобус та рейсовий пасажирський автобус, загинули 26 людей.

Ще 12 пасажирів трагічного рейсу постраждали. Їх доставили в лікарні міст Дубно (7) і Радивилів (5).

На місці події працювали 7 бригад швидкої допомоги, 7 патрульних екіпажів, 7 одиниць техніки й близько пів сотні працівників ДСНС. Всі учасники ДТП із Житомирської, Київської, Чернігівської, Харківської та Хмельницької областей.