З травня 2022 року Уряд змінив порядок виплат допомоги внутрішньо переміщеним особам. 

Кабінет Міністрів України своєю постановою від 16.04.2022 року № 457 «Про підтримку окремих категорій населення, яке постраждало у зв’язку з військовою агресією Російської Федерації проти України»  оновив умови підтримки окремих категорій населення, яке постраждало у зв’язку з військовою агресією. Згідно зі змінами, тільки за березень та квітень 2022 року допомога надається всім внутрішньо переміщеним особам згідно з постановою КМУ від 20.03.2022 р. №332 «Деякі питання виплати допомоги на проживання внутрішньо переміщеним особам». Тобто всі переселенці, які звернулися до 30.04.2022, зможуть отримати допомогу у розмірі 2000 грн, на дітей – 3000 грн, а особи з інвалідністю – у розмірі 3000 грн.
Вже з травня коло тих, хто зможе отримати допомогу, буде звужено. Її надаватимуть внутрішньо переміщеним особам:
– які перемістилися з території територіальних громад, що розташовані в районі проведення воєнних (бойових) дій;
– або які перебувають в тимчасовій окупації, оточенні (блокуванні);
– у яких житло зруйноване або непридатне для проживання внаслідок пошкодження і які подали заявку на відшкодування відповідних втрат, зокрема через Єдиний державний веб портал електронних послуг.
Перелік територіальних громад, що розташовані в районі проведення воєнних (бойових) дій або які перебувають в тимчасовій окупації, оточенні (блокуванні) затверджений наказом Міністерством з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України 25.04.2022 № 75.
Звертаємо увагу, що відповідні рішення Уряду приймаються з урахуванням поточної воєнної і економічної ситуації в країні. Тому, зазначений Перелік територіальних громад, що розташовані в районі проведення воєнних (бойових) дій або які перебувають в тимчасовій окупації, оточенні (блокуванні) не є остаточною нормою врегулювання та буде змінюватись в залежності від необхідності й з урахуванням ситуації в Україні.
Заяву про видачу довідки внутрішньо переміщеної особи, отримання щомісячної допомоги та компенсації родинам, які прихистили в своїх домівках вимушених переселенців можна подати у Центрі надання адміністративних послуг Радивилівської міської ради за адресою: м. Радивилів, вул. І.Франка, 13.