БЛАГОДІЙНИЙ ЯРМАРОК-РОЗПРОДАЖ ВЛАШТУЮТЬ ДЛЯ ТОГО, ЩОБ ЗІБРАТИ КОШТИ НА ПОТРЕБИ БІЙЦІВ ЗСУ.

ЧЕРЕЗ СЛУЖБУ У СПРАВАХ ДІТЕЙ РАДИВИЛІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ТАКУ ПАТРІОТИЧНУ ІНІЦІАТИВУ РЕАЛІЗОВУЄ ЖИТЕЛЬКА ПОЛЬЩІ, В ЯКОЇ – УКРАЇНСЬКЕ КОРІННЯ.

Щоб в рідній країні найкращими кольорами радості розквітла перемога і якнайшвидше настало мирне життя, Радивилівська громада долучилась до особливої акції.

У місті й старостинських округах для аукціону в США збирали вишитий одяг та речі домашнього інтер’єру з вишиттям. Рушники, сорочки, скатертини та серветки, подушки, обруси, в різний час з любов’ю помережані руками майстринь, приносили у службу в справах дітей Радивилівської міської ради. Все це культурно-мистецьке надбання, без сумніву, здивує і привабить багатством кольорів та візерунків. І буде достойно оцінене учасниками розпродажу.

Результати благодійної ініціативи достойні найглибшої поваги до земляків.

Всього за один день з осель Радивилівщини для аукціону, який пройде за океаном, зібрали чималу колекцію рукодільної краси. За словами Олени Пісарєвої, начальниці служби у справах дітей міської ради, вдалось відшукати і цілком унікальні речі. Наприклад, святковий жіночий костюм, вишитий давньою технікою, на благу справу віддала жителька Перенятина пані Оксана Желізняк. А також автентичний чоловічий жупан з аплікацією.Особливо щедрим для аукціону є внесок радивилівчанки Надії, молодої матусі, яка передала на благодійний розпродаж чималий вишитий спадок своєї нині вже покійної бабусі – Ірини Миколаївни Подавець.

Наділена талантом від Бога, Ірина Миколаївна кожну вишиту річ "відчувала", наче рідну дитину, вкладала душу у кропіткий процес. І з великою повагою ставилась до кожного виробу. Близько трьох десятків картин, виконаних майстринею за життя, будуть відправлені разом з іншими речами на благодійну торгівлю в США.

Закодовані на добро і позитив, вишиванки з Радивилівщини вже відправили на аукціон.

Служба у справах дітей Радивилівської міської ради висловлює щиросердечну подяку всім жителям громади, чиї серця увесь цей час відкриті для благодійності. Разом робимо все можливе, аби не гинули від куль українські діти, а зростали під мирним небом.

А в протистоянні з ворогом українська вишиванка не лише додає сили, приносить удачу, але, як бачимо, активно допомагає працювати на перемогу!

Пишаємось українським!