Розпорядження голови обласної державної адміністрації – начальника обласної військової адміністрації, щодо проведення Великодніх богослужінь та участі у них вірян

Рішення №11 ради оборони області від 16 квітня 2022 року

1.З метою проведення Великодніх богослужінь та участі у них вірян, у ніч з 23 на 24 квітня 2022 року, під час комендантської години з 22 години 00 хвилин 23 квітня 2022 року по 06 годину 00 хвилин 24 квітня 2022 року, дозволити роботу культових споруд, пересування до місць проведення богослужінь та перебування поблизу церков громадян у межах населених пунктів Рівненської області.

Дозволити в територіальних громадах у Великодню ніч рух транспорту, в тому числі громадського, у напрямку до (від) храмів.

Вживати заходів щодо дотримання громадського порядку.

2.Довести до громадян інформацію щодо можливого виникнення загроз ракетних ударів та інших небезпечних ситуацій в умовах воєнного стану. Рекомендувати залишитися вдома під час проведення Великодніх богослужінь. Забезпечити доведення інформації щодо найближчих місць укриттів та бомбосховищ.

Спільно з духовенством забезпечити перебування у культових спорудах мінімальної кількості прихожан, за можливості освячення Великодніх кошиків проводити щогодини.

Вживати заходів щодо онлайн-трансляції Великодніх богослужінь та безперебійного руху громадського транспорту.