У форматі робочого візиту на Дубенщину голова Рівненської обласної державної адміністрації Віталій Коваль ознайомився з діяльністю місцевого бізнесу в умовах війни.

Містам, які знаходяться в тилу, випала надважлива роль. Адже підприємства, які працюють на цих територіях, нині є основними наповнювачами бюджету. Свій чималий внесок у розвиток економіки регіону надає комплекс з виготовлення хлібобулочних виробів «Добра хлібина» та підприємство з виготовлення напівфабрикатів «З макітри». Тут виготовляють більше 8 тонн різноманітної випічки, зокрема – хліба, та понад 400 кг пельменів за день. Продукція цих брендів добре смакує споживачам, адже виготовляється з натуральних інгредієнтів, без використання харчових замінників.

Виробничий процес побудований на вдалому поєднанні сучасних технологій із призабутими для більшості кулінарними традиціями. Цікаво, що хлібини підростають у спеціальних формах із лози, а випікаються вже в промислових печах.

Заслуговує на повагу активна волонтерська ініціатива цих підприємств, які з перших днів війни допомагають забезпечувати військових та переселенців духмяною випічкою. Щотижня на ці потреби близько тисячі хлібин передають безоплатно. Налагоджено продуктивну співпрацю обох підприємств з міською радою в питанні забезпечення триразового харчування роти місцевої тероборони.

В форматі робочого візиту очільник Рівненської ОДА відвідав також один з найбільших медзакладів Дубенщини, оцінив капітально відремонтоване акушерсько-гінекологічне відділення, в якому створені комфортні та зручні умови для перебування породіль та немовлят. Відділення не тільки виглядає естетично, але й оснащене всім необхідним медичним обладнанням відповідно до вимог Національної служби здоров’я України.