Двері гуманітарного штабу міського Будинку культури відчинені з ранку до вечора, 7 днів на тиждень.

Волонтери позмінно працюють на забезпечення потреб людей, вимушених переселенців, які пережили зливи бомбардувань, з жахом згадують авіаційні атаки та ракетні удари в стіни будинків. Через те, що по кілька тижнів не покидали підвалів, дехто навіть після евакуації не може спокійно заснути вночі.

Багато сімей, які переступають поріг волонтерського штабу, в один момент залишились без нічого. Їх дім, нажитий достаток, все спопелила зброя окупанта. Крізь сльози люди кажуть - виїхали лише в тому, у що були одягнені.

Тож на новому місці їм доводиться починати все спочатку.

Радивилівською міською радою ведеться постійна робота із благодійними інституціями європейських країн, постійна координація з жителями громади, щоб допомогти вимушеним переселенцям речами першими необхідності. Сьогодні прийняли благодійний вантаж з Польщі.

Відтак, внутрішньо переміщеним особам, які проживають у Радивилівській ТГ, формуються індивідуальні пакети благодійної допомоги. Є змога надати одяг та взуття.

У ці дні волонтери гуманітарного штабу роздають переселенцям ще і продукти харчування, придбані Рівненською обласною військовою адміністрацією у місцевих виробників.

Єдність допомагає не зламатися. Єдність гуртує і мотивує сміливо подивитися у наше завтра.

Наша єдність це те, що послідовно наближає Перемогу України!