У ВОЛОНТЕРСЬКОМУ ФОРМАТІ ТРАНСПОРТНИЙ ЗАСІБ ГРОМАДІ ПЕРЕДАЛО ПОБРАТИМСЬКЕ РАДИВИЛОВУ МІСТО НОВЕ РЕСПУБЛІКИ ПОЛЬЩА.

Автомобіль швидкої допомоги буде задіяний до екстрених виїздів та порятунку людей, їх транспортування у лікарню, зазначив міський голова Микола Карапетян. Дякуємо нашим друзям-полякам, що відгукнулися на прохання та надали сучасний транспортний засіб для медичних потреб.

Очільник територіальної громади щойно повернувся із сусідньої Польщі, де в рамках партнерської співпраці з Гміною Нове на підтримку українців у повномасштабній війні з рф отримав від бурмістра Гміни Нове Чеслава Волінського автомобіль швидкої допомоги марки "Fiat Scudo». Разом із міським головою учасником українського візиту у Польщу став директор центральної лікарні Федір Стецюк.

Жителі Гміни Нове також зібрали одяг, продукти харчування, засоби для особистої гігієни та побутову хімію для потреб постраждалих у війні громадян, які отримують прихисток у Радивилівській громаді.

Новий автомобіль швидкої допомоги передано міською радою у КНП «Радивилівська міська центральна лікарня». Речі першої необхідності та одяг доставлено у гуманітарний штаб в міському Будинку культури.

Їх уже розпочали видавати вимушеним переселенцям, які продовжують евакуйовуватись у Радивилівську громаду з-під обстрілів у зоні бойових дій.

Радивилівська міська рада щиро дякує жителям та керівництву Гміни Нове за цю безкорисну допомогу нашій громаді, а, відтак, і всім українцям, які зіткнулись з жахом війни та всіма зусиллями боронять рідну землю від вторгнення окупанта.

Кожна така допомога – це відчутна підтримка українському народу, який мужньо і героїчно бореться за перемогу!