НА СВЯТО БЛАГОВІЩЕННЯ В РАДИВИЛОВІ ОРГАНІЗУВАЛИ ПАТРІОТИЧНИЙ ПЕРФОРМАНС.

ІНІЦІАТОРАМИ ВИСТУПИЛИ АКТИВІСТИ ГО «ІДЕЯ» СПІЛЬНО З ВІДДІЛОМ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, ТУРИЗМУ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ МІСЬКОЇ РАДИ.

На головній площі міста поєднались одразу дві акції: мистецька та благодійна. Під звуки музики у виконанні наживо викладачами Радивилівської школи мистецтв громадяни жертвували кошти на потреби ЗСУ.

Інструментальний сюжет складався із відомих українських мелодій, серед яких і вже легендарний на сьогодні воєнний хіт «Ой у лузі червона калина».

Завдяки волонтерській участі жительок Радивилова – Олесі Шикало та Вікторії Нідзельської – можна було скуштувати смачної випічки із патріотичною символікою. Усім учасникам перформансу, за бажанням, наносили грим у кольорах національної символіки, а дітям роздавали жовті та блакитні кульки.

- Музика це дуже потужна сила. Зараз вона необхідна для того, щоб мотивувати наших громадян допомагати українській армії, яка незламно протистоїть ворогу в боротьбі за нашу перемогу. Тому цей стихійний захід організований без будь-якого сценарію. Допомагали всі небайдужі – викладачі музичної школи, міського Будинку культури. Головна мета заходу – підняти патріотичний дух жителів нашої громади, привнести трохи позитивних емоцій людям, зокрема і тим, хто вимушено залишив свій дім через війну, - зазначила одна з ініціаторок сьогоднішнього заходу, депутатка Радивилівської міської ради Софія Форемна.

Як повідомили у ГО «ІДЕЯ», за пів години, доки тривав перформанс, на потреби ЗСУ радивилівці зібрали близько 3 000 грн.