РАДИВИЛІВСЬКА МІСЬКА РАДА ЗВЕРНУЛАСЬ ДО ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ІЗ ПОТРЕБОЮ ПІДТРИМАТИ В ЗАБЕЗПЕЧЕННІ ПЕРШОЮ НЕОБХІДНОЮ ДОПОМОГОЮ ГРОМАДЯН, ПОСТРАЖДАЛИХ ВІД ВІЙНИ, ЯКІ ПРОЖИВАЮТЬ У МІСТІ ТА СТАРОСТИНСЬКИХ ОКРУГАХ ТГ.

На території громади сьогодні зареєстровано більше тисячі вимушених переселенців. Реальна ж їх кількість значно вища.

Перед міською радою стоїть завдання забезпечити першочергові потреби людей, що евакуювались із зони бойових дій. А це - житло, тепло, одяг та взуття, продукти харчування, медичні послуги. Паралельно з тим громада працює на те, щоб максимально забезпечувати потреби для Збройних Сил України.

На запит Радивилівської міської ради з львівського представницького осередку асоціації в Радивилів було відвантажено засоби для особистої гігієни, які є однією з перших потреб для вимушених переселенців, а ще подушки, ковдри, постільну білизну. Разом більш як пів тонни вантажу.

Асоціація малих міст України у цих важких для всього українського народу воєнних реаліях тримає діалог із всіма регіонами, громадами, працюючи в єдиному імпульсі - ДО ПЕРЕМОГИ!.

Гуманітарна допомога для вимушених переселенців, які мешкають у Радивилівській громаді, була зібрана у Великобританії. Дехто з тамтешніх родин, здійснюючи особистий жест благодійності для України, залишав у коротких листівках теплі слова підтримки. Тим самим виявляючи солідарність з мужніми українцями, які так стійко продовжують боротьбу за свою волю і незалежність.

Радивилівська міська рада висловлює глибоку подяку ВГО «Асоціація малих міст України» та волонтерським фундаціям Великобританії, країни - яка одна з перших виявила свою підтримку українському народу у війні з рф. До того ж, стала одним із головних наших союзників на політичній арені, за увесь час війни співпрацює з Україною як в плані постачання гуманітарної допомоги, так і оборонного озброєння.