Ці та інші життєвоважливі у час війни теми обговорювались під час навчань для цивільних в м.Радивилові.

У територіальній громаді продовжуються інструктажі для населення за участю військових фахівців. Громадян навчають, як діяти у екстрених ситуаціях.

Війна росіян проти України підступна та підла, адже російські окупанти воюють не лише зі Збройними силами, а і з цивільним населенням. Вони обстрілюють дитячі садочки та дитбудинки, лікарні та житлові квартали.

Тому знання, як ефективно надати домедичну допомогу, правильно зорієнтуватися та убезпечити себе під час хімічних атак допоможуть вижити.

Відділом освіти, культури, туризму, молоді та спорту Радивилівської міської ради організовано навчальні тренінги.

На початку тижня більше 20 жителів міста пройшли базовий курс навичок поводження зі зброєю, ознайомились з інструкцією захисту від хімічної зброї, попрактикувались у основних методах зупинки кровотеч. Серед учасників групи були і зовсім юні слухачі, ще шкільного віку. Можливістю навчитись надавати невідкладну медичну допомогу скористались і сімейні пари.

З міркувань посилення громадської безпеки, такі навчально-тренувальні тренінги з підготовки населення відділом освіти, культури, туризму, молоді та спорту Радивилівської міської ради заплановано проводити й надалі.