СЬОГОДНІ РАДИВИЛІВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА МИКОЛА КАРАПЕТЯН МАВ ЗУСТРІЧ ІЗ ЗНІМАЛЬНОЮ ГРУПОЮ БРАЗИЛЬСЬКОГО ТЕЛЕКАНАЛУ «MY NEWS», ЯКА ПЕРЕБУВАЄ З ВІДРЯДЖЕННЯМ В УКРАЇНІ.

ТЕЛЕВІЗІЙНИКИ-ІНОЗЕМЦІ ПРАЦЮЮТЬ, ЩОБ ПОКАЗАТИ РЕАЛІЇ ВОЄННОГО ЧАСУ, А ТАКОЖ ВІДВІДУЮТЬ ТИЛОВІ РЕГІОНИ - ТАМ ЗНІМАЮТЬ СЮЖЕТИ ПРО НЕЙМОВІРНУ ЄДНІСТЬ ТА САМООРГАНІЗАЦІЮ ГРОМАД, КОЖНА З ЯКИХ НАБЛИЖАЄ ПЕРЕМОГУ ТА РОБИТЬ ВСЕ ДЛЯ ВІДСІЧІ ОКУПАНТУ.

Вся громадськість, як наголосив міський голова, сьогодні об’єдналась у потужну силу, щоб допомагати українським військовим та всім, хто отримав статус внутрішньо переміщених осіб.

З перших днів війни кожен на своєму місці – волонтер, адже мешканці міста і старостинських округів приносять речі першої необхідності, організовують благодійний збір коштів, долучаються до плетіння маскувальних сіток, готують їжу та передають її військовим, які перебувають у найгарячіших місцях на передовій.

Крім того, як наголосив міський голова, у Радивилові діють два потужних гуманітарних штаби, де у час війни відбувається централізований збір благодійної допомоги.

Радивилівському міському Будинку школяра волонтери здійснюють відправлення гуманітарних вантажів для потреб військовослужбовців, а в Радивилівському міському Будинку культури – штаб допомоги вимушеним переселенцям. Після реєстрації у Центрі надання адміністративної допомоги внутрішньо переміщеним особам тут надають речі першої необхідності. Це одяг, взуття, посуд, а також продукти харчування та індивідуальні гуманітарні набори.

Набори формуються із благодійних вантажів, які передають з-за кордону жителі з європейських країн. В Радивилів такі вантажі надходили із Республіки Польща, Хорватії, Іспанії, Німеччини.

Світ тримається на людяності, і українці у цей складний час відчувають підтримку небайдужих людей з різних куточків світу.

Бразильські телевізійники мали нагоду ознайомитися із роботою волонтерських центрів в Радивилові, з процесом видачі допомоги вимушеним переселенцям та вантажів для військових.