Війна… Ніхто, навіть у страшному сні, не міг бачити таких жахіть, які переживає зараз Україна та її мешканці.

Страх, біль та злість роблять українців сильнішими та сміливими. Кожний з нас налаштований на перемогу, але поки що потрібно допомагати усім,  хто чим зможе. З кожного по нитці, буде і сорочка. А зараз саме головне обігріти військових, вимушено переселених людей, а особливу увагу приділити дітям. Саме у їхніх очах ми бачимо страх і тривогу. А це те, що залишається на все життя. Тому потрібно забезпечити дитині спокійне середовище, підтримувати позитивні емоції, надавати максимум уваги і піклування, обіймати та цілувати, робити маленькі подаруночки.

Радивилівський міський центр соціальних служб ще у 2021 році взяв участь, спільно із церквою Євангелійських Християн Баптистів, у міжнародному християнському проекті «Сумка Самарянина»,  отримавши подарунки під час війни ми вирішили роздати їх дітям із вимушено переселених сімей. Подарунки, які прибули до нас із Сполучених Штатів Америки, отримали вже 79 дітей із 58 сімей, які приїхали на проживання у Радивилівську територіальну громаду.

Нехай кожний подаруночок принесе маленьку радість у стривожену дитячу душу. Дякуємо кожному, хто надає сьогодні допомогу на усіх фронтах війни. Нехай береже нас Бог і збереже нам Україну.