ОБ'ЄДНУЄМОСЬ, ЩОБ ДОПОМОГТИ І ПЕРЕМОГТИ!
Волонтерський штаб в Радивилові надає гуманітарну підтримку кожному, хто вирвався з-під обстрілів, пережив пекло залпів й канонад у підвалах та укриттях.
Вимушені переселенці з найгарячіших точок на карті України продовжують переїжджати у безпечні регіони.
Радивилівська громада стала прихистком вже для сотень вимушених переселенців.
Усі разом продовжуємо волонтерську діяльність, щоб допомогти кожному постраждалому від війни налагодити життя в новому місці. Важливо, що крім базових речей для побуту, люди отримують тут ще і моральну підтримку.
Добре слово зменшує душевний біль і зміцнює надію на те, що зовсім близько Світло Перемоги, перед яким ми усі зараз переживаємо найтемніші часи випробувань війною.