Благодійний вантаж, переданий Радивилівську міську раду від міст-побратимів - Гміни Нове та міста Красностав Республіки Польща, розподіляють на індивідуальні набори допомоги біженцям та переселенцям, які отримали прихисток у нашій громаді.

Працівниками міської ради створено координаційну групу, яка здійснює опис та веде кількісний облік надісланих речей. У кожному волонтерському процесі ці кроки важливі і необхідні для подальшої офіційної звітності в рамках розподілу благодійної допомоги.

Усі товари першої необхідності – мило, шампунь, зубні щітки, пасти, засоби гігієни – буде укомплектовано у індивідуальні набори. Їх отримуватимуть внутрішньо переміщені особи після проходження офіційної реєстрації в ЦНАПі.

На сьогоднішній день за офіційними даними, на території громади проживає більше 800 внутрішніх переселенців. Усі громадяни із зазначеної категорії зможуть отримати індивідуальні набори допомоги в приміщенні міського Будинку культури. Тут же зосереджена благодійна видача вимушеним переселенцям одягу, взуття, речей побуту, дитячого харчування.

Радивилівська міська рада продовжує збір продуктів харчування тривалого зберігання у волонтерському центрі за адресою – вул.. Кременецька, 1 (міський Будинок культури).

Усі товари першої необхідності та продовольство надаватимуться АДРЕСНО громадянам, які прибули із регіонів бойових дій, а також будуть спрямовані у офіційні координаційні пункти для допомоги нашим військовим.

ПРО ПОДАЛЬШЕ РОЗПОДІЛЕННЯ ДОПОМОГИ БУДУТЬ ОПУБЛІКОВАНІ ВІДПОВІДНІ ЗВІТИ.

Боремося. Допомагаємо. Не здаємось!

ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!!!