Триває 27-ий день повномасштабної війни рф проти України.

Війни, яка продовжує заливати кров’ю південні та східні регіони країни, обірвала тисячі життів і зруйнувала мільйони людських доль.

Увесь цей час наші збройні сили дають люту відсіч ворогу, а на допомогу їм піднялись українці кожного міста, села, селища. Всі ми стали тією надпотужною силою, яка нескорено протистоїть диктаторським планам країни-агресора, що пішла на нас війною.

Приємно вражений, як Радивилівська громада волонтерить на користь нашої української армії та в поміч вимушеним переселенцям.

Волонтерство – добровільна, безкорислива, суспільно-корисна діяльність заради спільної важливої мети. Наш головний наратив сьогодення – Перемога над російським окупантом. І тільки Перемога!

Продовжуємо нашу боротьбу. Віримо, Україна обов’язково вистоїть!

З вірою в це, зокрема, і жіноцтво нашої радивилівської громади всі ці тижні виготовляє маскувальні сітки для фронту. Люди гуртуються по вулицях і старостинствах, матері, доньки, бабусі, онуки. Кожен з нас, незалежно від професії, соціального статусу, віку, знаходить, де може стати корисним.

Єдність – те найважливіше, що робить нас незламними в очах всього світу.

Хіба очікував окупант на це, коли вперше здійснив обстріли мирних українських міст?!! Тож продовжуймо діяти, як одне ціле, робити все, щоб допомогти нашим збройним силам боронити незалежність і свободу України.

Щоб захистити життя наших воїнів-оборонців, наші жінки, дівчата кожен вузлик зав’язують з щирою молитвою.

На запити військового командування, міською радою було відправлено українським захисникам більше сотні маскувальних сіток.

Це кропітка ручна праця, і я вдячний кожному, хто зараз трудиться для перемоги.

У час війни кожен так чи інакше – волонтер. Усі і все - для Перемоги! А перемога нам потрібна для щасливого життя і мирного майбутнього нашої країни.

Міський голова Микола КАРАПЕТЯН.