З перших днів, відколи триває повномасштабна війна росії проти України, радивилівські освітяни та культпрацівники організувались у єдину і злагоджену волонтерську команду.

Щоб допомагати армії, педагоги кожного навчального закладу дотепер тримають потужний кулінарний фронт. В усіх майже населених пунктах Радивилівської ТГ є родини, чиї чоловіки, батьки, сини, мужньо боронять незалежність України зі зброєю в руках. Слава нашим захисникам! Вони захищають, ми – допомагаємо! Громада активно долучається до роботи в тилу, реагуючи на всі потреби українського війська.

За цей час турботливими руками освітянської команди Радивилівської громади українським захисникам було приготовлено сотні відер з варениками, пиріжки, різні смаколики. На лінію фронту нашим військовим відправлялась домашня випічка. Все, що нагадує їм про люблячі серця рідних, які чекають і моляться про небесний захист солдатам та якнайшвидшу перемогу.

Радивилівська міська рада і далі координує роботу освітянських колективів у волонтерських потребах. У громаді стартував процес дистанційного навчання. Але після закінчення уроків онлайн наші педагоги готові і далі підключатися до волонтерства, наголосив міський голова Микола КАРАПЕТЯН.