Кровопролитна війна триває, у ній продовжують гинути кращі.

В останню путь сьогодні провели полеглого в російсько-українській війні жителя Радивилівської територіальної громади, старшого солдата

МОХОТОНКА ІВАНА ВОЛОДИМИРОВИЧА

(20.05.1984 – 13.03.2022 р.р.)

Загиблого військовослужбовця вдома зустрічали як Героя, вздовж дороги, по якій рухалась автоколона з тілом бійця, жителі міста, бійці радивилівської тероборони стали навколішки, утворивши живий ланцюг.

А сьогодні з жалобою та сльозами на очах полеглого у боях за свободу та перемогу України земляка громада проводжала у останню путь із батьківської хати, що в с.Перенятин.

Віддати шану мужньому захиснику України, учаснику антитерористичної операції (2015-2016 роки) прибули сотні людей – односельці, друзі, однокласники, бойові побратими.

Слова скорботи та підтримки згорьованій родині висловили представники влади Радивилівської територіальної громади та керівництво Дубенської районної військової адміністрації.

Під час повномасштабного вторгнення російських окупаційних військ та оголошення загальної мобілізації в Україні Іван МОХОТОНКО був призваний до лав ЗСУ.

До останнього подиху наш земляк віддано захищав рідну землю, мужньо відстоював її незалежність та свободу.

Героїчно загинув, назавжди залишивши в пам'ять про себе нашу вдячність за хоробрий спротив окупантам.

У загиблого Героя залишились батьки, дружина, двоє неповнолітніх дітей.

Багатолюдна жалобна процесія провела труну з тілом до Свято-Введенського храму в с.Башарівка, де відбулось заупокійне богослужіння.

Похоронили тіло Героя на кладовищі в с.Перенятин.

ВІЧНА ЙОМУ ТА СВІТЛА ПАМ'ЯТЬ ВІД ЛЮДЕЙ, ЦАРСТВО НЕБЕСНЕ ДУШІ.

ДЯКУЄМО ЗА ЗАХИСТ УКРАЇНИ! НЕ ЗАБУДЕМО! ГЕРОЯМ СЛАВА!