ДЛЯ ПОТРЕБ ЗСУ ТА ПЕРЕСЕЛЕНЦІВ

Гуманітарний вантаж в Радивилів сьогодні прибув із Гміни Нове (Республіка Польща), що, починаючи з 2019 року, активно та ефективно розвиває з нашим містом партнерські відносини.

Ініціатива міжнародної підтримки була виявлена з перших днів віроломного воєнного вторгнення РФ на територію України.

Бурмістр Гміни Нове Чеслав Волінський у розмові з міським головою Радивилівської ТГ Миколою Карапетяном зазначив: надісланий вантаж, у якому ліки, медикаменти, дитяче харчування, засоби гігієни, одяг, продовольчий запас -це лише перший транш міжнародної благодійної допомоги, переданої в Радивилів.

Разом із своїми німецькими містами - побратимами Гміна Нове готує наступні пакети гуманітарної допомоги для потреб Збройних Сил України та переселенців, які постраждали від війни і прибули на тимчасове проживання в Радивилівську громаду.

Своєю чергою, Радивилівський міський голова подякував за підтримку, яку Польща в співпраці з німецькими партнерами надають Україні. Це суттєва допомога у боротьбі українців за перемогу над РФ.

“Без сумніву, це залишиться в наших серцях і ми будемо завжди про це пам’ятати”, - наголосив Микола Карапетян.

У співпраці з польськими партнерами вдалося створити найпростішу з форм перевезення гуманітарної допомоги через кордон.

Цей крок демонструє цінність партнерських відносин між містами, коли вони не просто зафіксовані на папері, а діють в режимі тяжких викликів нашої реальності.