Щороку 22 січня в Україні святкують День Соборності. Адже саме на цю дату припадає проголошення Акта Злуки Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки. Подія відбулася далекого 1919 року і стала визначальним явищем боротьби українців за свою державність у ХХ столітті.

У ПЕРЕДДЕНЬ ВІДЗНАЧЕННЯ ДНЯ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ В РАДИВИЛІВСЬКІЙ ТЕРИТОРІАЛЬНІЙ ГРОМАДІ ВШАНУВАЛИ СВІТЛУ ПАМ'ЯТЬ ЖЕРТВ, ПРИНЕСЕНИХ УКРАЇНСЬКИМ НАРОДОМ НА ВІВТАР НЕЗАЛЕЖНОСТІ, СВОБОДИ, ДЕРЖАВНОСТІ.

Працівники Радивилівської міської ради, разом із заступником міського голови Олександром ПАСТУХОМ, взяли участь у символічній акції пам’яті - поклали квіти до пам’ятного знаку "Полеглим за волю України", що на міському кладовищі. Хвилиною мовчання віддали данину поваги і шани всім, хто заплатив власним життям за віковічну мрію багатьох поколінь українців - мати незалежну державу. Адже, віддаючи шану минулому, ми доводимо: Україна є цілісною соборною державою, а українці – єдиний народ.

Через різке ускладнення епідемічної ситуації в регіоні, зокрема – збільшення кількості хворих на ГРВІ та коронавірусну інфекцію у територіальній громаді, міською радою було внесено корективи у план заходів дня. Так, зокрема, аби уникнути масового скупчення людей, було відмінено поминальний молебень до річниці історичної дати та фестиваль колядок й щедрівок на центральному майдані Незалежності.