Впродовж 2021 року Радивилівською ДПІ забезпечено якісне та своєчасне надання довідкових, інформаційних, електронних послуг, пов’язаних з реалізацією прав та обов’язків платників відповідно до вимог податкового та іншого законодавства, контроль за дотриманням якого покладено на контролюючий орган.

Загальна кількість звернень платників щодо надання адміністративних послуг за 2021 рік склала 3525, з них 135 в електронній формі.

Найбільша їх частина, а саме 2586 - це видача  карток платника податків та внесення до паспорта громадян України даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків. Видача відомостей з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків про суми/джерела виплачених доходів та утриманих податків – 393.  

Також користується попитом послуги: реєстрація платником єдиного податку – 161 та надання витягу з реєстру платників єдиного податку – 180. Окрім того, за рік спеціалісти ЦОП видали 40 довідок (про доходи, підтвердження статусу податкового резидента України, про сплату податкових зобов'язань платником податку – резидентом)  та надали практичну допомогу й індивідуальні консультації платникам під час реєстрації 165 РРО

Нагадаємо, що у Центрі обслуговування платників Радивилівської ДПІ платники податків можуть отримати адміністративні послуги, подати звіти та документи вхідної кореспонденції, отримати консультації, навчитися роботі в Електронному кабінеті або використовувати електронні сервіси Державної податкової служби, відвідавши майстер-класи та практикуми.

Звертаємо увагу платників податків, що послуги в Центрі обслуговування платників  можна отримати і в онлайн-режимі, використовуючи можливості сервісу  «Електронний кабінет». Вхід до Електронного кабінету платника здійснюється за адресою: https://cabinet.tax.gov.ua.

Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX»