Одним із основних джерел наповнення місцевих бюджетів є податок на доходи фізичних осіб. Сплачуючи його, наші краяни дбають про добробут територіальних громад.

За підсумками  2021 року платники Дубенського району спрямували до бюджетів 822,7 мільйона гривень податку на доходи фізичних осіб. Як повідомила начальник Дубенського відділу податків і зборів з фізичних осіб та проведення камеральних перевірок управління податкового адміністрування фізичних осіб ГУ ДПС у Рівненській області Алла Панчук «Порівняно з відповідним періодом минулого року, надходження даного платежу зросли на 193 мільйони гривень» .

Із загальної суми даного податку місцеві скарбниці отримали 617мільйонів гривень, що перевищує минулорічні показники на 144,7 мільйона гривень. До державного бюджету платники перерахували 205,7 мільйонів гривень податку на доходи фізичних осіб. Цей показник збільшився на 48,3 млн грн. порівняно з аналогічним періодом минулого року.

«Сумління кожного працедавця - головний чинник, що сприяє надходженню податку на доходи фізичних осіб до бюджетів усіх рівнів. Окрім того, саме легальне працевлаштування передбачає визначені законом соціальні гарантії найманому працівнику у випадку втрати працездатності чи виходу на пенсію» - акцентує Алла Панчук

Саме зараз кожен, хто раніше отримував доходи, але не повною мірою сплачував податки, має законні підстави легалізувати набуті активипідкреслила  податківець.

Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX»