Святкування Різдва в Україні відбувається дуже колоритно, а коляда є чи не найбільш душевним та атмосферним символом цього періоду. Коляда згуртовує, об’єднує та ще - зворушує у наших серцях світлі й щирі емоції та почуття.

В етнорезиденції «Ладомирія», де шиють автентичний одяг з усієї Великої Волині та діє музей ткацтва, відбувся видовищний святковий захід під назвою «Різдвяна феєрія». Сьогодні сюди з’їхались кращі колядники з усієї Радивилівщини, щоб продемонструвати, наскільки різноманітні і багаті українські традиції колядування та щедрування.

Незважаючи на сніговій та хуртовину, ватаги колядників з громад колишнього Радивилівського району пройшли організованою ходою від території музею під відкритим небом - до виставкової зали "Ладомирії", де й було заплановане основне дійство. Попереду, як велить традиція, звіздарі, багатолюдна процесія супроводжувалась гучною колядою, що дзвінкоголоссям сповіщала радісні, відомі всім з дитинства рядки: «Нова радість стала, яка не бувала…»

Від Радивилівської територіальної громади учасниками «Різдвяної феєрії» стали колядники КЗ «Радивилівського міського Будинку культури», педагоги та вихованці Радивилівського ліцею №1, а також Немирівського ліцею.

Величаючи Новонародженого Христа, творчі колективи зворушливо виконували відомі коляди, а також і дивували вельми рідкісними, архаїчними різдвяними піснеспівами. Їх жанрове різноманіття викликало в серцях присутніх гордість за навдивовижу багаті різдвяні звичаї нашого народу. Упродовж мистецького заходу жодна колядка та щедрівка не повторились.

У святкових віншуваннях аматорські колективи бажали усім присутнім здоров’я і кращого достатку в новому році, славили Божого Сина та Його Пресвітле Різдво.

За традицією, організатори заходу віддячували колядникам гарними гостинцями!