МАТЧІ ВІДБУЛИСЬ У СУБОТУ, 15 СІЧНЯ, В СПОРТЗАЛІ РАДИВИЛІВСЬКОГО ЛІЦЕЮ№2.

У боротьбі за перемогу зустрілися команди ВК «Радивилів», ВК «Корнин» (Рівненський район), ВК «Прометей» м.Березне, ВК «Екорембуд» (м.Рівне).

Усі ігри проходили в максимальній спортивній напрузі. Волейболісти кожної з команд демонстрували вправність і точність під час атак, подач та блокування. В результаті такої безкомпромісної гри, фактично до останнього розіграшу важко було спрогнозувати, хто саме стане лідером суботньої спортивної зустрічі.

За підсумками ІІІ туру змагань чемпіонату Першості Рівненської області з волейболу серед ветеранів (40+), ВК «Радивилів» переміг команду з Березного, та в напруженій боротьбі проступився діючому лідеру чемпіонату області - команді ВК «Корнин» Рівненського району.

В інших зустрічах рівняни перемогли команду з м.Березне, а волейболісти з Корнина ( Рівненський район) взяли першість у суперництві з ВК «Екорембуд».

Першість Рівненської області з волейболу серед ветеранів (40+) продовжується.

За підсумками трьох проведених турів лідером турнірної таблиці став ВК «Корнин» Рівненського району, на другому місці розташувалась команда «Екорембуд» (м.Рівне), на третьому місці - ВК «АЕС» (м.Вараш). У цьому рейтингу ВК «Радивилів» поки що замає четверту позицію. На п’ятому місці - сарненчани, на шостому – ветерани волейболу з м.Березне.

Чемпіонат Першості Рівненської області з волейболу продовжується. Спортивні зустрічі команд триватимуть до травня цього року. Наступний тур відбудеться вже в лютому, в м.Вараші, де ВК «Радивилів» поміряється силами з ВК «АЕС» та командою із Сарн.

Нагадаємо: за підсумками чемпіонату області з волейболу серед ветеранів “40+” сезону 2019-2020 років, міські волейболісти - ВК «Радивилів» - стали срібними призерами.