Шановна громадо! Дорогі земляки! Від усього серця вітаю всіх вас із найбільш довгоочікуваними і світлими святами – Новим Роком та Різдвом Христовим!

Ми завжди зустрічаємо їх з піднесеними душевними сподіваннями. Адже піднімаємося ще на одну сходинку часу і визначаємо нові перспективи. У цьому, напевно, і є своєрідний сенс новорічних свят. Водночас ми відповідально оцінюємо, а що із запланованого нам вдалося реалізувати.  

Озирнувшись назад, можна сміливо сказати, що 2021-ий рік був швидкий, по-сучасному мобільний, результативний, насичений подіями, важливими для країни, нашої територіальної громади та для кожного з нас. Знаковою  для усіх нас стала дата відзначення 30-річчя Незалежності України.  Цьогоріч Радивилівська громада увійшла в рейтинг кращих громад області, згідно із показниками фінансово-господарської діяльності. В пріоритеті завдань – координація зусиль для інвестиційної привабливості громади.  Позитивний приклад цьому –Підзамчівське старостинство. Тут стартує будівництво сучасного заводу на 120 робочих місць і тестується ділянка для розміщення вітропарку.

Незважаючи на певні економічні складнощі, загострення епідемічної ситуації, міській раді все ж вдалось забезпечити належний соціально-економічний розвиток в нашій громаді. Щоб усім мешканцям жилося безпечно, зручно і комфортно.

Яким же буде рік прийдешній? Не знаємо, що він несе. Маю надію, що любов до нашої спільної домівки, прагнення зробити нашу територіальну громаду кращою, буде головною метою нашої спільної  праці у 2022-му.

 В новому році Радивилівська міська рада, її апарат, депутатський корпус та виконавчий комітет, як і раніше, докладатимуть усіх зусиль, професіоналізм та досвід, аби спільні досягнення викликали відчуття гордості за нашу територіальну громаду. Щоб у місті та старостинських округах розвивалися всі сфери життєдіяльності і люди залишалися всім задоволені.

Нехай же наші душі будуть сповнені оптимізмом і радістю. І тоді новий рік стане вдалішим від попереднього!

Від усієї душі бажаю вам, шановні жителі громади, великого людського щастя, міцного здоров'я, добра й радості, вірних друзів та близьких людей поруч. Нехай 2022-ий рік виправдає найкращі надії і прагнення кожного, принесе достаток і добробут сім'ям.

З Новим роком та Різдвом Христовим!

З повагою, Радивилівський міський голова Микола КАРАПЕТЯН