З робочим візитом у Радивилівській міській раді побували представники Здолбунівської громади. Мета візиту – вивчення досвіду розвитку та практичних прикладів діяльності.

Під час наради, участь у якій взяли Радивилівський міський голова Микола Карапетян, його перший заступник Віктор Ісюк, Здолбунівський міський голова Владислав Сухляк, його перший заступник Юрій Сосюк, а також директор комунального підприємства Анатолій Столярчук вивчали організацію роботи у сфері благоустрою Радивилівської ТГ. З огляду на той факт, що Радивилів неодноразово було визнано містом зразкового господарювання у сфері благоустрою, здолбунівчани цікавились спектром запланованих заходів стосовно підтримки належного санітарного стану, здійснення кроків з озеленення території міста та населених пунктів Радивилівської ТГ.

Робота комунальних служб, організація надання комунальних послуг населенню і механізми тарифного ціноутворення - одне із питань, що найбільше обговорювалось під час робочої зустрічі міського голови Миколи Карапетяна та очільників Здолбунівської міської територіальної громади.

Про перелік житлово-комунальних послуг, порядок оплати за їх надання громадянам, порядок і особливості укладання договорів у сфері надання житлово-комунальних послуг вичерпну інформацію надав Андрій Ковальов, директор Радивилівського КП «Комунальник».

Підводячи підсумки робочої зустрічі, було наголошено, що обмін досвідом між територіальними громадами у різних напрямках господарювання є дієвим інструментом в процесі подальшого прийняття рішень на місцевому рівні.