СВЯТО МИКОЛАЯ, НОВИЙ РІК, РІЗДВО – ВСІ ВОНИ ВСЕЛЯЮТЬ НАЙМОЛОДШИМ РАДІСТЬ І ВІРУ В ДИВО. МІСЬКА РАДА ПОДБАЛА ПРО ТЕ, АБИ ВИПРАВДАТИ ЦІ ДИТЯЧІ СПОДІВАННЯ.

Щорічно за підтримки міського голови реалізовується благодійне вручення подарунків дітям статусних категорій громади. Всіх їх, хто перебуває на обліку у міському центрі соціальних служб, службі у справах дітей міської ради, знову не оминув цієї зими Святий Миколай із привітаннями. Кожному підготував у своїй торбині пакунки із улюбленими солодощами. Кошти на святковий настрій дітям статусних категорій було виділено із місцевого бюджету: 31 подарунок отримали діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування. Ще 93 подарунки Святий Миколай вручав дітям з особливими потребами, які проживають у громаді, знаходячи щирі слова для кожного, хто потребує тепла і затишку.

Службою у справах дітей Радивилівської міської ради - начальником служби Оленою Пісарєвою та старшим інспектором сектору ювенальної поліції Віктором Кузьмичем, - з подарунками було відвідано14 сімей, де виховуються 18 дітей під опікою/піклуванням; 23 дитини, які потрапили в складні життєві обставини.

У старостинських округах подарунки до Миколая від міської ради дітям з особливими потребами вручали старости.

Разом із гостинцями діти отримали позитивні емоції і хороший настрій.