ВІТАЄМО! Господині Підзамчівського старостинського округу потрапили до переможців міжнародного культурно-соціальний проєкту “Таємниці України для тебе”, тому що успішно презентували давній рецепт з автентичної української кухні. Таким чином, Підзамче може стати частиною туристичного гастрономічного маршруту регіону, а рецепт "Затерта капуста" від підзамчівських господинь буде вміщений до унікального видання про все, чим унікальна і багата Україна!

Метою проєкту є залучення громад до створення єдиної бази даних нематеріальної спадщини України. Вона включатиме в себе інформацію про: види народних ремесел (особливості, історія походження, покрокова інструкція виготовлення) рецепти автентичної української кухні (історія походження страв та рецепти їх приготування) маловідомі історичні та культурні пам'ятки з різних регіонів України (легенди, історія створення сіл міст, цікаві розповіді про історичні та культурні пам'ятки).

Зібрана інформація буде впорядкованою в унікальних книгах, виготовлених у давній “черпаний” спосіб, і подарована в Національну бібліотеку України ім.Вернадського, Національну бібліотеку Ватикану, Королівську бібліотеку Великої Британії, Олександрівську бібліотеку, бібліотеку Конгресу США. Друковані примірники також презентують в усіх обласних центрах України, подарують в обласні бібліотеки, загальноосвітні школи, дипломатичні місії та українській діаспорі за кордоном.

В рамках проєкту "Таємниці України для тебе" в м.Івано-Франківську відбулася презентація автентичної кухні та народних промислів для дипломатичних гостей, надзвичайних і поважних послів в Україні, а також вищих посадових осіб держави. Страву за рецептом, запозиченим із старовини, готувала Світлана Атаденко, директорка філіалу "Будинок культури Підзамче" Радивилівського міського БК.