ВСІХ ЧЕМНИХ ТА СЛУХНЯНИХ ДІТОК ГРОМАДИ ЧУДОТВОРЕЦЬ ЗНОВУ ЧЕКАЄ ДО СЕБЕ В ГОСТІ!

Облаштували таке особливе місце, де здійснюються кращі дитячі мрії, у молодіжному просторі, що в Радивилівському міському Будинку культури.

Щоб усе в резиденції виглядало захоплююче та казково, покреативили активісти ГО «Ідея». Адже візит до Миколая, а особливо перше з ним знайомство, зберігатиметься у яскравих спогадах довгі роки.

У ці дні кожна дитина, яка завітає у резиденцію, має нагоду поспілкуватись з Миколаєм, розповісти про свої бажання. А ще - взяти участь у розвагах та веселих забавах з аніматорами, покружляти у хороводах поспівати новорічних пісень. А ще зробити чудові, атмосферні фото напам’ять.

Ну і, звісно ж, повернутися додому з подарунком від Миколая!

Сьогодні відбулись перші зустрічі міських дітей з Миколаєм у його резиденції. Ці моменти переповнювали враженнями, заряджали настроєм та примножували щасливі дитячі усмішки!

До святкової програми були також залучені діти з особливими потребами. Щороку Радивилівська міська рада виділяє кошти, аби діти цієї категорії отримали подарунки «від Миколая». Цьогоріч до свята придбали 93 пакунки солодощів.

Тих дітей, які за станом здоров’я не зможуть відвідати резиденцію, працівники міського центру соціальних служб відвідають за місцем проживання та вручать подарунки від Миколая.

Наближаються найулюбленіші, найочікуваніші свята у році – у Радивилівській громаді, вже традиційно, заплановано ціле мереживо різнопланових заходів.

Відкриття резиденції Святого Миколая єоднією із найбільш популярних та атмосферних подій цієї пори!