В МІСЬКОМУ БУДИНКУ КУЛЬТУРИ УСПІШНО ВІДБУВСЯ ПОКАЗ ВИСТАВИ "БЕЗТАЛАННА" І.КАРПЕНКА-КАРОГО У ТАЛАНОВИТІЙ ПОСТАНОВЦІ БАГАТОРІЧНОГО КЕРІВНИКА ТЕАТРУ, РЕЖИСЕРА-ПОСТАНОВНИКА ГРИГОРІЯ КОМАРА.

Актори народного аматорського театру, люди різні за професією, але об'єднані любов'ю до театрального мистецтва, зіграли складну психологічну драму Івана Карпенка-Карого " Безталанна". Цей твір потрапив до списку ста найкращих творів української літератури за версією ПЕН-клубу.

В центрі оповіді любовний трикутник: Варка-Гнат-Софія. Їхні непрості взаємини становлять головну сюжетну лінію драми.

Загальновідомо, що вистава, як живий організм. Велике значення має підбір акторів та їх взаємодія на сцені. З огляду на те, як уже з перших хвилин глядачі перейнялися настроєм сюжетної лінії, з якою увагою і напруженням слідкували за розвитком подій та як вдячно аплодували у фіналі п'єси, режисеру вдалося зібрати на одній сцені справжнє сузір'я талантів та поповнити репертуар театру новою перлиною. Виконавці як головних, так і епізодичних ролей чудово передали основні інтонації драми, чим, безперечно, зуміли зачепити душу глядача.

До слова, ще у жовтні із п'єсою "Безталанна" радивилівські актори успішно відкривали обласний фестиваль «Палітра театральної осені-2021», що проходив у м.Острозі. Однак через суворі обмеження червоного рівня карантинних заходів, які були запроваджені в регіоні під час третьої хвилі епідемії коронавірусу, показ вистави відбувся з деяким відтермінуванням.

Вийти із прем'єрою вистави в своєму місті народний аматорський театр Будинку культури зумів лише тепер, під завісу року.