Під гучні оплески особового складу 7-ї державної пожежно-рятувальної частини міста Радивилів, т.в.о. начальника ГУ ДСНС України у Рівненській області, полковник служби цивільного захисту Юрій Корецький вручив почесну відзнаку заступнику начальника 4-го державного пожежно-рятувального загону ГУ ДСНС України у Рівненській області Богдану Гетьману – з нагоди виходу на заслужений відпочинок.

За високий професіоналізм, мужність, вірність обов’язку, що стали прикладом для наслідування молодим рятувальникам служби, значний внесок у цивільний захист населення, Богдана Васильовича також було відзначено Почесною грамотою Радивилівської міської ради, яку вручив голова об’єднаної територіальної громади Микола Карапетян.

Богдан Васильович Гетьман присвятив службі з ліквідації надзвичайних ситуацій 25 років свого життя, починаючи із 2014 року він очолював пожежно-рятувальний підрозділ м.Радивилова. Завжди гідно і мужньо витримував службові та життєві перипетії - як справжній офіцер та людина, цілком і повністю віддана обраній справі.

Завдячуючи мудрому керівництву Богдана Гетьмана, радивилівські рятувальники є одними з кращих професіоналів своєї справи у регіоні. Свою мужність і незламність перед підступним та небезпечним вогнем, перед будь-якими надзвичайними ситуаціями, вони підтверджують кожного дня.