Прояви насильства супроводжують людство з давніх давен. Упродовж тисячоліть одна людина кривдить іншу людину, чинить насильство щодо неї. У світі постійно відбуваються війни, напади на людей, дискримінація, приниження. Прикро, що ми звикли сприймати насильство, як щось неминуче, адже прояви насильства порушують права людини, принципи її вільного та справедливого існування. І коли насильство чиниться поруч із нами чи в нас у домі, у школі, на вулиці, ми можемо й повинні зупинити його.

З метою створення безпечного  середовища у суспільстві, запобігання вчинення неповнолітніми злочинів, правопорушень, проявів булінгу в освітньому просторі, формування позитивних соціальних установок, попередження вживання алкогольних, наркотичних речовин, тютюнових виробів у навчальних закладах Радивилівської територіальної громади з 25 листопада по 10 грудня тривала  Акція «16 днів проти насильства» в ході якої відбулося ряд заходів.

У загальноосвітніх закладах громади проведено 6 зустрічей з учнівською молоддю на теми: «Насильство, його види», «Як захистити себе від домашнього насильства», «Булінг», охоплено 110 осіб, яким роздано 110 екземплярів інформаційних листівок «Дитинство без насильства». Інформаційну тематичну акцію проведено на Радивилівському ринку, де роздано 60 шт. інформаційних листівок «Дитинство без насильства».