СУЧАСНО ОСНАЩЕНИЙ АВТОМОБІЛЬ ЗБІЛЬШИТЬ ШАНСИ НА ПОРЯТУНОК ПОСТРАЖДАЛИХ В РІЗНИХ КАТАСТРОФАХ.

Спецтехніку місцевим працівникам служби з ліквідації надзвичайних ситуацій вручали на урочистому шикуванні. До важливої події долучились керівники територіальної громади: Радивилівський міський голова Микола Карапетян, його заступник Олександр Пастух. Ознайомились, як працюватиметься бійцям пожежно-рятувального підрозділу з новим аварійно-рятувальним автомобілем.

З цієї нагоди в Радивилові сьогодні побували т.в.о. начальника ГУ ДСНС України у Рівненській області Юрій Корецький, начальник Дубенського районного управління ГУ ДСНС у Рівненській області Михайло Домарацький, голова Дубенської райдержадміністрації Всеволод Пекарський.

Радивилівським надзвичайникам висловили подяку за мужність і відвагу, за вміння приймати відповідальні рішення і готовність прийти на допомогу, ризикуючи життям.

Демонстрацію аварійно-рятувального обладнання техніки, що дозволить забезпечувати, зокрема, швидке та оперативне реагування на наслідки дорожньо-транспортних пригод, провів майор Сергій Басюк, заступник начальника 7 ДПРЧ м.Радивилів.

Він зазначив: автомобіль укомплектований усім необхідним спорядженням для екстрених дій на місці аварії. Тут є різак для металу, «розжим», домкрати, пневматичні подушки, первинні засоби пожежогасіння, системами стабілізації пошкоджених транспортних засобів, освітлювальна установка, аварійно-сигнальні ліхтарі, інше допоміжне обладнання. Все для того, щоб максимально ефективно виконати завдання, коли відлік людського життя йде на хвилини.

FORD RANGER (САРМ-Л) - не перший автомобіль, яким поповнився автопарк Радивилівського державного пожежно-рятувального підрозділу за, порівняно, короткий час. У травні бійці міського підрозділу ДСНС отримали новий спеціалізований автомобіль «Reno Duster», придбаний коштом співфінансування з бюджету міської ради.

Паралельно із поповненням автопарку, в міській пожежно-рятувальній частині сьогодні відбулась ще одна знакова подія. За участю особового складу, на заслужений відпочинок провели її керівника Богдана Гетьмана. Від Головного управління ДСНС України у Рівненській області Богдану Гетьману було вручено посвідчення ветерана служби цивільного захисту, а також нагрудний знак ДСНС України «Величі і пошани».За професіоналізм, мужність, що є прикладом для наслідування молодим рятувальникам служби, значний внесок у цивільний захист населення, Богдану Гетьману подякував і голова Радивилівської територіальної громади Микола Карапетян.