ДО 30-Ї РІЧНИЦІ З ДНЯ СТВОРЕННЯ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ

В РАДИВИЛІВСЬКІЙ МІСЬКІЙ РАДІ ВІДБУЛИСЬ СВЯТКОВІ УРОЧИСТОСТІ  ТА ВРУЧЕННЯ ВІДЗНАК ВОЇНАМ-ЗАХИСНИКАМ ТА ПРАЦІВНИКАМ ЗСУ.

У понеділок, 6 грудня 2021 року, Збройні Сили України відзначили 30-ту річницю від дня створення.

  • Це свято є символом справжньої мужності, героїзму і відваги. Ми низько вклоняємося подвигу тих, хто віддав своє життя за Україну, й усім, хто сьогодні несе військову службу, захищаючи кордони незалежної України. Дякуємо нашим воїнам за відданість та незламну силу волі. Немає більш шляхетної місії, ніж захист свого народу, рідної землі, - такими словами привітав Радивилівський міський голова Микола Карапетян військовослужбовців, працівників особового складу другого відділу Дубенського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, ветеранів АТО/ООС.

Мужність, відвага та відданість справі це ті якості, котрі є невід’ємною складовою справжнього військовослужбовця, зазначив міський голова. І додав: на рівних засадах із чоловіками військову службу в сучасних збройних силах виконують і жінки.

На урочистості з нагоди Дня Збройних Сил України, ювілейної, 30-ї річниці з моменту їх створення, були запрошені також матері героїчно загиблих на Сході України радивилівських військовослужбовців - Владислава Шемуровського та Ігоря Черняка.

Міський голова закликав усіх присутніх хвилиною мовчання вшанувати пам'ять полеглих земляків, а також всіх захисників, хто зі зброєю в руках захищали Батьківщину від ворожих посягань. відстоюючи її мирне майбуття.

- Низький уклін за Ваших синів, які проявили найвищий ступінь мужності й відваги, - подякував міський голова матерям загиблих воїнів.

З нагоди 30-річчя Збройних Сил України грамотами, квітами та цінними подарунками Радивилівської міської ради були відзначені військовослужбовці другого відділення Дубенського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки :

Василь СОРОКА, майор, начальник відділення рекрутингу та комплектування;

Микола ЗАГОРУЛЬКО, капітан, старший офіцер відділення обліку мобілізаційної роботи;

Андрій ШКОЛЬНІКОВ, старший солдат, оператор відділення обліку мобілізаційної роботи. Грамотою міської ради було також відзначено Віктора ЛЕВКІВСЬКОГО, учасника бойових дій старшого солдата запасу.

З побажаннями миру, злагоди родинам, впевненості у своїх силах до присутніх військовослужбовців, працівників ЗСУ, ветеранів АТО/ООС звернувся підполковник Юрій Попсуй, начальник другого відділу Дубенського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки.

Він подякував за відмінне виконання поставлених завдань. Зазначив, що своєю стійкістю і незламністю духу військовослужбовці, в тому числі і Радивилівщини, забезпечували захист і продовжують стояти на варті цілісності та суверенітету країни в зоні проведення АТО /ООС.  

Аби популяризувати військову службу, підтримувати належний рівень патріотичного виховання молоді,  цими днями у освітніх закладах територіальної громади буде проведена просвітницька робота. Зокрема, заплановані зустрічі з учнями за участю ветеранів війни та працівників ЗСУ.

Принагідно,  підполковник Юрій Попсуй подякував міському голові Миколі Карапетяну за всебічну підтримку військовослужбовців з боку органів місцевого самоврядування завдяки реалізації цільових програмних заходів, прийнятих міською радою.